Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Zofia we WładysławowiePokoje Gościnne Monika we Władysławowie

XII turniej Puckiej Ligi Baśki

2015-02-12 Mechowo, Wiejski Klub Kultury

Piotr Radtke, Gertruda Lademan i Remus Żelistrzewo najlepsi w 12. turnieju w Mechowie! 8 lutego 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się dwunasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2014/2015. W turnieju wzięła udział liczba 133 zawodników w tym 4 kobiety z 25 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Piotra Radtke (Huragan Smolno) przed Kazimierzem Ruszczyk oraz Bogdanem Somkowskim (obaj Pianka Gdynia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Remus Żelistrzewo grająca w składzie: Zygmunt Wiśniewski, Jerzy Palczykowski, Tadeusz Kański, Kazimierz Jeske oraz Wacław Bałachowski przed drużyną Huragan Smolno oraz ekipą PKA Gdynia. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Lademan (Rekowianie Rekowo Górne), która zajęła osiemdziesiąte pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz trzy najlepszych drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Następny turniej odbędzie się 22 lutego (niedziela) o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki - www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke

Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz