Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Zofia we WładysławowiePokoje Gościnne Monika we Władysławowie

Morski Runmageddon nadchodzi

2019-09-27 Gdańsk

Jedynie jeden dzień dzieli nas od ostatniego w tym roku Morskiego Runmageddonu. Na uczestników, którzy wezmą udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami w Gdańsku czeka niezapomniana przygoda. 28 i 29 września temperatura w Parku Reagana znacząco wzrośnie dzięki gorącej, runmageddonowej atmosferze nikt nie będzie narzekać na chłód.

Harmonogram imprezy

Sobotnie zmagania rozpoczną się o godzinie 08:10. Wówczas na trasę wyruszą zawodnicy startujący w formule Rekrut, w serii Elite, czyli profesjonalni biegacze OCR-owi, których celem jest uzyskanie jak najlepszego wyniku. Od 8:30 do 13:30 z sześcioma kilometrami i trzydziestoma przeszkodami przyjdzie zmierzyć się uczestnikom formuły Rekrut w serii Open, dla których najważniejsza jest dobra zabawa i pomaganie innym na trasie. Natomiast startujący w  formule Intro (3km +15 przeszkód) wystartują w trzech seriach o 15:30, 15:45 i 16:00. W międzyczasie na trasie Kids (1km +10 przeszkód) będą bawić się dzieci w wieku od 4 do 11 lat.

Niedzielną część eventu rozpoczną zawodnicy Elite o godzinie 8:40, ich zmagania tym razem będą toczyć się na dwunastokilometrowej trasie Classica poprzecinanej pięćdziesięcioma przeszkodami. Fale Open ruszą do boju między godziną 9:00 a 11:00. Drugą częścią dnia zawładną formuły dla dzieci i rodzin – Kids startować będzie od 10:00-13:40, a Junior, czyli młodzież od 12-15 roku życia o godzinie 14:30 i 14:45. Od 15:30 do 16:15 po raz pierwszy w Gdańsku siłę i charakter prezentować będą rodziny, które wezmą udział w formule Family, czyli dwóch kilometrach fantastycznej zabawy.

Miasteczko Kibica

Na Runmageddonie można nie tylko dobrze się bawić startując w biegu, ale także kibicując Uczestnikom, którzy zmagają się z przeszkodami. Partnerzy organizatora przygotowali więc dla Uczestników i dla kibiców specjalne strefy z wyjątkowymi atrakcjami. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w animacjach z klownem, zlokalizowanych przy strefie gastronomicznej, które zapewni firma Vinderen. Canon umożliwi nie tylko wydruk zdjęć z mety dla dorosłych, ale także w strefie Creative Park dostarczy niecodziennej okazji dla dzieci na wykonanie modelu 3d! Tradycyjne zdjęcia to dla niektórych za mało, więc UPC po raz kolejny przybywa z gifobudką, w której każdy może stworzyć swojego ruchomego gifa. Gdyby pogoda nie dopisała, Pitbull West Coast będzie czekać ze swoim sklepem na wszystkich, którzy zechcą zaopatrzyć się w nowe, ciepłe ubrania. Melvit natomiast przygotował zestaw specjalnych przekąsek, które można zdobyć w bardzo prosty sposób – wystarczy okazać medal. W strefie Lecha Free Uczestnicy i Kibice będą mogli odpocząć i napić się piwa 0,0%.

Zapisy

Na gdański Runmageddon nadal można zapisać się on-line na stronie:  http://bit.ly/2UHBkya oraz w trakcie trwania imprezy w miarę dostępności miejsc. Biuro z nowymi zapisami otwarte będzie w piątek od godziny 16:00 do 20:00, w sobotę od 06:30-12:30 i 13:00-17:30, a w niedzielę 07:30-12:30 i 13:30-16:00.

Extreme Events Sp. z o.o.

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2020 Polwysep.pl | Kontakt