Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Sylwester 2017/2018 nad morzemKalendarz Imprez na Lato 2017 nad Polskim morzemSalon kosmetyczny Venus

Mechowo: IV turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2017/2018

2017-11-02 Mechowo, Wiejski Dom Kultury

zdjęcie przedstawia zwycięską ekipę Remus Żelistrzewo

29 października 2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Mechowie odbył się czwarty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2017/2018. W rozgrywkach wzięło udział 131 zawodników (5 kobiet) z 24 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Wacława Bałachowskiego (Remus Żelistrzewo) przed Szczepanem Miślisz (OSP Mrzezino) oraz Adamem Jankowskim (indywidualnie). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężył Remus Żelistrzewo przed OSP Mrzezino oraz Brzozakami Mechowo.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Lademann (Rekowianie Rekowo Górne).

3 najwyżej sklasyfikowane kobiety, 15 najlepszych Baśkarzy oraz 5 zespołów z najwyższą ilością punktów zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Czołówka rankingu indywidualnego 4 turnieju:

Lp.

Nazwisko i Imię

Drużyna

1.

Bałachowski Wacław

Remus Żelistrzewo

2.

Miślisz Szczepan

OSP Mrzezino

3.

Jankowski Adam

Indywidualnie

4.

Brzozowski Marek

Brzozaki Mechowo

5.

Formela Alojzy

Walety Bolszewo

6.

Jurkiewicz Stanisław

Bar Pianka Gdynia

7.

Maszke Andrzej

Baśka Białogóra

8.

Dettlaff Józef

LZS Sokół Strzelno

9.

Kreft Kazimierz

Remus Żelistrzewo

10.

Wszałek Grzegorz

Kaszubska Baśka Puck

11.

Duzowski Bolesław

Bar Pianka Gdynia

12.

Czerwionka Kazimierz

Indywidualnie

13.

Gaffke Rajmund

Wejher Wejherowo

14.

Wiśniewski Zygmunt

Remus Żelistrzewo

15.

Pranczke Marian

Asy Kamień

 

Czołówka rankingu drużynowego 4 turnieju:

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

Remus Żelistrzewo

88

396

2.

OSP Mrzezino

81

329

3.

Brzozaki Mechowo

78

330

4.

Dragon Gdynia

76

198

5.

Szpela Władysławowo

76

173

6.

Gran Starzyno

74

387

7.

Baśka Białogóra

72

332

8.

Asy Kamień

71

225

9.

Bar Pianka Gdynia

71

174

10.

Walety Bolszewo

71

173

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 4 turniejach:

Lp.

Nazwisko i Imię

Drużyna

1.

Brzozowski Marek

Brzozaki Mechowo

2.

Jurkiewicz Stanisław

Bar Pianka Gdynia

3.

Adas Wojciech

Szpela Władysławowo

4.

Kreft Kazimierz

Remus Żelistrzewo

5.

Bałachowski Wacław

Remus Żelistrzewo

6.

Dettlaff Józef

LZS Sokół Strzelno

7.

Brzozowski Adam

Brzozaki Mechowo

8.

Putkowski Tomasz

Brzozaki Mechowo

9.

Białk Józef

LZS Sokół Strzelno

10.

Szopa Henryk

LZS Sokół Strzelno

11.

Sitarz Adam

Szpela Władysławowo

12.

Treder Zenon

Dragon Gdynia

13.

Bojka Jerzy

Bocar Osłonino

14.

Jamrus Jan

Baśka Białogóra

15.

Klecha Marek

Neta Darzlubie

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 4 turniejach:

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

Brzozaki Mechowo

314

1339

2.

Dragon Gdynia

297

786

3.

Szpela Władysławowo

296

1027

4.

Remus Żelistrzewo

295

642

5.

LZS Sokół Strzelno

284

1213

6.

Baśka Białogóra

277

928

7.

Bar Pianka Gdynia

273

132

8.

Walety Bolszewo

270

322

9.

Rekowianie Rekowo Górne

266

487

10.

Neta Darzlubie

265

508

Piąty turniej sezonu 2017/2018 odbędzie się 4 listopada (sobota) o godz. 16:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki - www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2017 Polwysep.pl | Kontakt