Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Pokoje Gościnne Monika we WładysławowieKalendarz Imprez na Lato 2018 nad Polskim morzemSalon kosmetyczny Venus

Władysławowo: 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2017-12-06 Władysławowo

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tematem przewodnim Finału będzie wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Również i tym razem na terenie Gminy Władysławowo będzie można spotkać wolontariuszy kwestujących do puszek. Co zrobić, aby zostać jednym z nich? To proste - trzeba zarejestrować się we władysławowskim sztabie WOŚP. W tym roku można zrobić to on-line. Organizatorzy akcji przygotowali bowiem specjalną stronę wolontariusze.wosp.org.pl, dzięki której wolontariusze mogą dokonać rejestracji w wybranym sztabie WOŚP bez wychodzenia z domu. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do elektronicznej rejestracji w bazie wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – jest to naprawdę proste i zajmuje tylko kilka chwil.

Jeśli zaś posiadasz ciekawy przedmiot, który w ramach 26. Finału WOŚP mógłby zostać sprzedany, a dochód przekazany na konto Orkiestry, przenieś go 14 stycznia 2018 r. do Urzędu Miejskiego we Władysławowie. Wystartujemy o godzinie 16:00, by o 20:00 zakończyć akcję tradycyjnym „światełkiem do nieba”. Szczegółowe informacje uzyskasz w Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przy ul. Towarowej 8 (przy wieży ciśnień), tel. 58 674 54 41.

źródło /wladyslawowo.pl

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2018 Polwysep.pl | Kontakt