Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Zofia we WładysławowiePokoje Gościnne Monika we Władysławowie

Szopka w bajkowym klimacie - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

2019-12-17 Rumia

Nietypowa, bo bajkowa szopka z udziałem popularnych postaci z książek dla dzieci już wkrótce zagości w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. 21 grudnia na najmłodszych czeka świąteczne przedstawienie pt. „Bajkowa szopka”, którego akcja dzieje się... w bibliotece. Wstęp bezpłatny.

Ulubione kolędy, znana wszystkim historia narodzin Jezusa i popularne postaci z bajek – oryginalna interpretacja jasełek zostanie wystawiona 21 grudnia w Porcie Rumia. W przedstawieniu oprócz tradycyjnej historii pojawią się zabawne przygody, wyraziste postaci i ważne wartości.

Akcja spektaklu dzieje się w bibliotece w noc wigilijną. W ten magiczny wieczór, kiedy wszystko może się zdarzyć, postaci z wybranych bajek postanawiają porzucić swoje dotychczasowe, nie zawsze pozytywne role i włączyć się w historię narodzin małego Jezusa.

Spektakl według scenariusza Agnieszki Glińskiej nawiązuje do tradycji papierowych szopek. Wykorzystano w nim również znane kolędy i nietypowe pastorałki.

Spektakl dla dzieci pt. „Bajkowa szopka” odbędzie się 21 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2021 Polwysep.pl | Kontakt