Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Monika we WładysławowieSalon kosmetyczny Venus

Noworoczny Piłkarski Mecz w Helu

2018-01-02 Hel

Noworoczny Mecz Piłki Nożnej, który odbył się na miejskim boisku im. Płażyńskiego w Helu punktualnie o godzinie 12.00 wzbudzał olbrzymie emocje zarówno zawodników jak i przybyłych kibiców. Na mecz przyszli sympatycy piłki nożnej, którzy po hucznej sylwestrowej zabawie zaplanowali Nowy Rok powitać na sportowo. Przez pierwsze 9 minut sytuacja na boisku wydawała się nieciekawa. Dopiero w 11 minucie pierwszą noworoczną bramką zabłysnął Jan Waszak, który w noworocznych meczach wpisał się na listę strzelców w historii naszego miasta. Po tej straconej bramce przeciwny zespół postanowił przejść do natarcia. I tak rzeczywiście się stało. Po stałym fragmencie gry Sławomir Pokrzywka strzelił pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Od tego momentu rozpoczął się prawdziwy festiwal bramek. Wspaniałym dośrodkowaniem Bartłomieja Szczegielniaka - bardzo dobrze wyszkolonym technicznie Norbert Górski strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w bramce podwyższając wynik na 3:1. Z minuty na minutę drużyna przeciwna zaczęła nabierać wiatr w żagle. Przepiękne i odważne akcje w ataku oraz determinacja zespołu w najwyższym stopniu pozwoliła na wspaniałą indywidualną grę przed publicznością Łukasza Drewsa i Filipa Radlińskiego. 

W konsekwencji pozwoliło to na zdobycie dodatkowych dwóch efektownych bramek, które mimo bardzo dobrego przygotowania zaskoczyły Arkadiusza Osińskiego. No i ostatecznie autorem brawurowej akcji w końcówce drugiej połowy meczu okazał się Włodzimierz Pławski, który niczym błyskawica nic nie robiąc sobie z asysty obrońców potężnym strzałem w światło bramki podniósł wynik spotkania na 5:4.

Podsumowując mecz przebiegał w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze opartej na zasadzie gry fair play. Po zakończonym meczu wykonaliśmy pamiątkowe wspólne zdjęcie życząc sobie Szczęśliwego Nowego Roku.

Norbert Górski 

 

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2019 Polwysep.pl | Kontakt