Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Monika we WładysławowieSalon kosmetyczny Venus

Konkurs fotograficzny "Pozdrowienia z Nadmorskiego Parku Krajobrazowego"

2018-07-05 Władysławowo

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Nadmorski Park Krajobrazowy – Błękitna Szkoła we Władysławowie.

W konkursie może brać udział każda osoba pełnoletnia, za wyjątkiem pracowników Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Zadaniem jest wykonanie zdjęcia krajobrazu, typowego dla Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i otuliny. Konkurs odbędzie się w dwóch edycjach w których zostanie wybrane zdjęcie miesiąca lipca i sierpnia. Konkurs rozpoczyna się z dniem 01.07.2018 r. i kończy 31.08.2018 r. Każdy uczestnik może nadesłać od 1 do 5 fotografii na dany miesiąc, w postaci elektronicznej, w jak najlepszej rozdzielczości (minimum 1280x960 pikseli), na adres bsk@pomorskieparki.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: Wakacyjny konkurs fotograficzny. W treści nadesłanej wiadomości należy podać: imię, nazwisko, adres zamieszkania i nr telefonu autora nadesłanych zdjęć oraz miejsce i datę wykonania zdjęć.

Terminy nadsyłania prac na każdą z edycji to odpowiednio 20 lipca i 20 sierpnia. Po tych terminach rozpocznie się wyłonienie zwycięzcy danej edycji w formie otwartego, publicznego głosowania na portalu społecznościowym Facebook Błękitnej Szkoły we Władysławowie. Zdjęcie, które do końca danego miesiąca otrzyma najwięcej głosów (polubień) będzie zwycięzcą określonej edycji.

Regulamin dostępny jest w załączniku.

 

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2019 Polwysep.pl | Kontakt