Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez na Lato 2018 nad Polskim morzemSalon kosmetyczny Venus

Już od jutra do niedzieli będziemy mogli spotkać się na Podwórku NIVEA na plaży we Władysławowie!

2017-07-13 Władysławowo, Plaża

Uwaga Władysławowo - rusza Podwórko NIVEA na plaży!

W weekend to tu pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa NIVEA w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy. Zajęcia dla dzieci, warsztaty do it yourself dla całych rodzin, pokazy mody, fotobudka i edukacja na temat bezpiecznego opalania – nie może was tam zabraknąć!

Nie możecie doczekać się już wakacji? My także! Powód jest prosty – te wakacje upłyną pod znakiem zupełnie nowej odsłony projektu Podwórko NIVEA na plaży! Po raz kolejny akcja zagości w najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach. Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje – to tam pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa NIVEA w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy. Zajęcia dla dzieci, warsztaty do it yourself dla całych rodzin, pokazy mody, fotobudka i edukacja na temat bezpiecznego opalania – nie może was tam zabraknąć! W najbliższy weekend spotykamy się we Władysławowie!

Na plaży nie musi być nudno!

Jak aktywnie spędzić czas z rodziną w trakcie wakacji? Rozwiązanie jest proste – należy wybrać się na plażę do jednej z nadbałtyckich miejscowości i trafić do strefy Podwórka NIVEA. Marka NIVEA w trosce o wszystkie rodziny, przygotowała wyjątkowe miejsca, w których będą mogły wypoczywać aktywnie i kreatywnie! Właśnie tam, w nowoczesnym namiocie iglo od piątku do niedzieli w godzinach 10:00 do 18:00 czekają niezwykłe i zupełnie bezpłatne atrakcje dla dzieci i rodziców.

Przez całe wakacje plażowicze 9 nadmorskich miejscowości będą mieli szansę skorzystać z aktywności proponowanych przez Podwórko NIVEA na plaży. Na najmłodszych czekają liczne warsztaty artystyczne i edukacyjne, zaś dla trochę starszych aktywności sportowe, takie jak np.: zumba, skimboard czy różnego rodzaju zawody. Na plaży doskonale odnajdą się młodzi i starzy naukowcy, którzy będą mogli przeprowadzić liczne doświadczenia naukowe, jak również przyszli kreatorzy mody – projektowanie koszulek i pokaz mody to z pewnością zabawa dla każdego, niezależnie od wieku.

Dopełnieniem atrakcji dla całej rodziny będzie specjalnie zaprojektowany nowoczesny tor wodny, który pozwoli na rozwój sportowych umiejętności dzieci i ich rodziców. Na pamiątkę każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu wyjątkowe zdjęcie ze słonecznej fotobudki.

Dbamy o ochronę przeciwsłoneczną

Marka NIVEA to również ekspert w pielęgnacji skóry, dlatego w trakcie tych trzech dni, na plaży nie zabraknie też wiedzy na temat bezpiecznego opalania się. W strefie Podwórka NIVEA, a także w retro-zabytkowych autach Sun Vanach, które będą jeździły po nadmorskich miejscowościach, każdy będzie mógł przekonać się „jak widzi Cię słońce”. Dzięki specjalnej kamerze UV, plażowicze będą mogli na własne oczy przekonać się, że warto dbać o odpowiedni filtr przeciwsłoneczny, a także będą mogli dobrać odpowiedni filtr przeciwsłoneczny do swojego typu skóry.


Do zobaczenia na plaży! Najbliższe spotkanie we Władysławowie!

 • 14- 16 lipca 2017
 • od 10.00 do 18.00
 • wejście na plażę nr 1, od ulicy Hryniewickiego

Kotwica Atrakcje Podwórka NIVEA na plaży:

 • Fitness: 12:00 i 15:00
 • Zumba: 10:00 , 14:00 , 17:00
 • Joga: 11:00, 18:00
 • Taniec: 16:00
 • Turniej rodzin: Tor wodny – 11:00, 13:00, 15:00, 17:00
 • Warsztaty artystyczne: 10:00, 12:30, 15:00
 • Malowanie koszulek oraz pokaz mody: 14:30
 • Warsztaty edukacyjne: 11:00, 13:30, 16:00
 • Inne aktywności: Puzzle, przeciąganie liny, fotobudka i pozostałe: od 10:00 do 17:00
 • Dermokonsultacje, test Jak Cię widzi słońce?, sklep NIVEA, strefa plażowa i wodna: od 10:00 do 18:00

 

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2018 Polwysep.pl | Kontakt