Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Monika we WładysławowieSalon kosmetyczny Venus

III Pucki Pofestiwalowy Pokaz Filmów Optymistycznych

2018-04-26 Puck

W dniach 27.04. – 29.04.2018 r. odbędzie się III Pucki Pofestiwalowy Pokaz Filmów Optymistycznych.

Pomysłodawczyni Irmina Gerszewska przy współpracy z DOLNOŚLĄSKĄ SZKOŁĄ WYŻSZĄ (organizatorem ogólnopolskiego przeglądu) i z producentem EXDART – OBRAZY BEZ GRANIC w osobie Piotra Żukowskiego, organizują w Pucku, w kilku miejscach pokazy filmów, które obejrzała publiczność we Wrocławiu.

27 kwietnia Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego gościć będzie uczniów gimnazjów oraz liceów z zaprzyjaźnionych szkół. W tym dniu młodzież obejrzy trzy filmy: „Bajorko”,” Baśka” „Świetne wieści”. Na to spotkanie, jeśli się uda pogodzić obowiązki zawodowe, przybędzie gość specjalny aktor Aleksander Wróbel, który opowie o powstającym filmie „Dywizjon 303”.

Dla nauczycieli odbędzie się projekcja filmu „Ktoś”.

28 kwietnia w Kinie przy Stadionie o godz.17:00 mieszkańcy Pucka i okolic obejrzą komedię „Urok” oraz wersję skróconą  „Podróży życia” w reżyserii organizatorki przeglądu. Publiczność spotka się również z Agnieszką Szklarek współautorką dokumentu i Barbarą Korpak – narratorką .

Niespodzianka artystyczna czeka na widzów 29 kwietnia w niedzielę o godz.16:00.Tym razem zaplanowany został koncert muzyki filmowej, który odbędzie się w sali konferencyjnej w ratuszu.

Usłyszymy filmowe przeboje w wykonaniu Karoliny Wojtko przy akompaniamencie Łukasza Makosa.

Karolina Wojtko poprowadzi również warsztaty aktorsko-wokalne z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum w piątek, zaś nazajutrz z młodzieżą licealną, studentami i dorosłymi.

Uczestnictwo w nich jest darmowe.

Szczegóły pojawią się na plakatach i stronach Miasta Puck, MOKSiR oraz miejscowej Szkoły Podstawowej im. M.Zaruskiego.

 

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2019 Polwysep.pl | Kontakt