Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Zofia we WładysławowiePokoje Gościnne Monika we Władysławowie

Free Time Festiwal 2019

2019-04-12 Gdańsk

Free Time Festiwal to wydarzenie w formule dwudniowego, weekendowego festiwalu, skierowane do ludzi aktywnie i twórczo spędzających czas, rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. Wydarzenie odbywało się w pierwszy weekend kwietnia (6-7.04) w gdańskim AmberExpo.

Nieodłącznym elementem zdrowego i aktywnego stylu życia są jednoślady. Dlatego na festiwalu można było zobaczyć także sprzętowe nowości rowerowe, techniczne nowinki i najmodniejsze akcesoria.

Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w kulinarnych pokazach, spotkaniach z pasjonatami gotowania czy posłuchać prelekcji piwowarów.

Przez dwa dni można było również posłuchać opowieści o trawersie Mount Everestu, łowieniu ryb z Indianami Tsimane, szukaniu śladów endemicznych niedźwiedzi w Kanadzie, wyprawie rowerowej po syberyjskim śniegu i lodzie Bajkału, podróżach z dziećmi i przekazywaniu pasji do żeglarstwa z ojca na synów.

Miłośnicy zieleni również mogli znaleźć coś dla siebie. Skorzystać mogli z pomysłów i wskazówek z zakresu projektowania i pielęgnacji ogrodów, tarasów i balkonów. W kolorowym i pachnącym otoczeniu kwiatów i zieleni, blisko natury, w sprzyjającej odpoczynkowi atmosferze, mogli uczestniczyć w pokazach, prelekcjach, warsztatach i cieszyć się aktywnościami proponowanymi przez wystawców.

Na festiwalu nie zabrakło również oferty skierowanej do turystów. Pomysły na różne formy wypoczynku - weekendowe wypady, kilkudniowe wycieczki i rodzinne wakacje - zaprezentowało 10 najpiękniejszych regionów Polski, ponad 20 powiatów i miast oraz Ukraina, Środkowa Frankonia, Brema, Drezno i Wilno.

 
Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz
© 2020 Polwysep.pl | Kontakt