Półwysep Helski, Zatoka Pucka i Wybrzeże Gdańskie

← Nadmorskie Wiadomości

WIADOMOŚCI Z POLSKIEGO WYBRZEŻA - Półwysep Helski, Władysławowo, Puck, Trójmiasto i okolice
Kalendarz Imprez i WydarzeńPokoje Gościnne Zofia we WładysławowiePokoje Gościnne Monika we Władysławowie

Finał Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Helu

2019-07-31 Hel

15 lecie kortów ziemnych „Barakuda” w Helu

Czas płynie bardzo szybko – minęło 15 lat działalności kortów „Barakuda”. W tym okresie rozegrano kilkadziesiąt turniejów w różnych kategoriach.

W dniach 26-27 lipca odbył się turniej o puchar burmistrza Helu Mirosława Wądołowskiego, który w obecności wicemarszałka Senatu RP Bogdana Borusewicza wręczał okolicznościowe medale i nagrody rzeczowe.

Pierwsze miejsce zajął Paweł Walecki ze Starogardu Gdańskiego, który w finale pokonał Wojciecha Malanowskiego z Gdyni. Dwa trzecie równorzędne miejsca zajęli mieszkańcy Jeleniej Góry: Michał Kaszewski i jego syn Kacper.

Turniej pocieszenia wygrał Andrzej Grzegorzewski z Łodzi.

Organizator zaprasza na następny turniej o puchar kortów, który rozegrany zostanie w dniach od 9 – 11 sierpnia 2019 roku.

Nordi.pl | wykonanie: StudioFX.biz